|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
|
#2920

11.03.2014, 22:55
|
Rezygnacja Prezesa SKWK.
SKWK napisał(a):
W związku z doniesieniami prasowymi z dnia 11 marca 2014 r. oświadczam, że rezygnuję z funkcji Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków oraz do czasu wyjaśnienia wszelkich spraw prywatnych zawieszam członkostwo w Zarządzie SKWK.
Wszystkich członków Stowarzyszenia informuje, że wszyscy członkowie Zarządu SKWK byli przeze mnie poinformowani o zarzutach wobec mojej osoby z 2011 roku, a fakt ten nigdy nie był przeze mnie ukrywany. Okoliczność ta, nigdy nie wpłynęła negatywnie na działalność Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków czy też TS Wisła Kraków. Informuję, że do chwili obecnej nie został wydany żaden wyrok skazujący mnie za zarzucane czyny.
Podkreślam z całą stanowczością iż moja decyzja nie jest związana z wysuwanymi przez Prezesa Zarządu Wisły Kraków S.A. Jacka Bednarza postulatami, oczekiwaniami, pobożnymi życzeniami, jakoby cały Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków miał podać się do dymisji.
Decyzję swoją motywuję jedynie dobrem SKWK oraz TS Wisły Kraków, nie chcąc aby kwestie prywatne rzutowały negatywnie na działalność tych organizacji. Jednocześnie informuję, iż zwróciłem się za pośrednictwem mojego pełnomocnika o sprostowanie informacji zamieszczonych na mój temat.
Robert Szymański
|
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|
|