Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2919
Stary 11.03.2014, 22:53
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Nie o meczu z tamtego sezonu chyba, gdzie Ruch robił co chciał. Nawet pamiętam jak dziś, jak ktoś się żalił że gość z Ruchu go opluł i zwyzywał, a on postanowił nie robić nic, bo jest od niego inteligentniejszy i nie bd reagował na :takie zaczepki". WISŁAZWE Zawisza myślę, że nie pojawi siew takiej liczbie, żeby urządzać harce po Krakowie, ale poczekajmy do momentu podziału tabeli na pół: Legia, Ruch, Lech, Górni. Czyli co najmniej jedna dobra ekipa pojawi się u nas w liczbie co najmniej 1000, więc będzie "ciekawie"


TSW83 Ty sie zarejestrowałeś wczoraj tylko po to, żeby siać tutaj jeszcze większy ferment?
Prezes zadba o ty byśmy nie przyjmowali gości więc będzie spokoj.
Do czasu...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując