TSW83 napisał(a):

Zaprzeczam po prostu bredniom... od 94 roku po dziś byłem na 95% meczy i NIGDYnie było podobnej akcji... może RAZ w 95-97 roku autokar Rakowa Częstochowa podjechał pod kasy ale zaraz w popłochu spierniczał.
Opisuję, fakty, zaprzeczam bzdurom, jeśli faktycznie kpisz z tego to sorry ziomek
|
To sobie przypomnij pewien mecz w erze "nowożytnej" z Lechem i co się działo pod kasami, a potem się wymądrzaj.