Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2916
Stary 11.03.2014, 22:44
TSW83 napisał(a):Wyświetl post
Zaprzeczam po prostu bredniom... od 94 roku po dziś byłem na 95% meczy i NIGDYnie było podobnej akcji... może RAZ w 95-97 roku autokar Rakowa Częstochowa podjechał pod kasy ale zaraz w popłochu spierniczał.

Opisuję, fakty, zaprzeczam bzdurom, jeśli faktycznie kpisz z tego to sorry ziomek
To sobie przypomnij pewien mecz w erze "nowożytnej" z Lechem i co się działo pod kasami, a potem się wymądrzaj.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując