JEDREK76 napisał(a):


Niezły z ciebie prawdziwek.
Widać, że kibic nie od parady i doświadczony skoro tak autorytatywnie o latach 90-tych się wypowiadasz.
Strach się bać...
P.S. Zawisza nie przyjedzie. Też mają protest.
|
Zaprzeczam po prostu bredniom... od 94 roku po dziś byłem na 95% meczy i NIGDYnie było podobnej akcji... może RAZ w 95-97 roku autokar Rakowa Częstochowa podjechał pod kasy ale zaraz w popłochu spierniczał.
Opisuję, fakty, zaprzeczam bzdurom, jeśli faktycznie kpisz z tego to sorry ziomek
