Wyświetl pojedynczy post
TSW83
Banita
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2912
Stary 11.03.2014, 22:33
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post

Niezły z ciebie prawdziwek.
Widać, że kibic nie od parady i doświadczony skoro tak autorytatywnie o latach 90-tych się wypowiadasz.

Strach się bać...



P.S. Zawisza nie przyjedzie. Też mają protest.

Zaprzeczam po prostu bredniom... od 94 roku po dziś byłem na 95% meczy i NIGDYnie było podobnej akcji... może RAZ w 95-97 roku autokar Rakowa Częstochowa podjechał pod kasy ale zaraz w popłochu spierniczał.

Opisuję, fakty, zaprzeczam bzdurom, jeśli faktycznie kpisz z tego to sorry ziomek
Odpowiedz cytując