|
Nie takich dymisji spodziewałem się w SKWK. Zrezygnowali jedyni ludzie, którzy mieli rozum i własne pieniądze . Strach pomyśleć o przejęciu władzy w SKWK przez zorganizowanych inaczej.
Jest bardzo źle, gdy honorowi ludzie odchodzą a winni tego bagna zostają, w tym pewien prezes zamieszania z innej bajki także.
Ostatnio edytowane przez kot : 11.03.2014 o godz. 22:33.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|