Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2910
Stary 11.03.2014, 22:27
TSW83 napisał(a):Wyświetl post
Nie puszczaj takich pustych frazesów w eter, które są MITAMI bo w latach 90tych nie było SKWK i nikt po ryju nie dostał [...]

Niezły z ciebie prawdziwek.
Widać, że kibic nie od parady i doświadczony skoro tak autorytatywnie o latach 90-tych się wypowiadasz.

Strach się bać...



P.S. Zawisza nie przyjedzie. Też mają protest.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 11.03.2014 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując