TSW83 napisał(a):

|
Nie puszczaj takich pustych frazesów w eter, które są MITAMI bo w latach 90tych nie było SKWK i nikt po ryju nie dostał [...]
|

Niezły z ciebie prawdziwek.
Widać, że kibic nie od parady i doświadczony skoro tak autorytatywnie o latach 90-tych się wypowiadasz.
Strach się bać...
P.S. Zawisza nie przyjedzie. Też mają protest.