TSW83 napisał(a):

Nie puszczaj takich pustych frazesów w eter, które są MITAMI bo w latach 90tych nie było SKWK i nikt po ryju nie dostał...
|
To chyba kolego nie byłeś na R22 jak Ruch sobie chodził po Błoniach i kroił naszych wielkich ''kibiców'' z barw. A potem wysyp netowych pretensji gdzie wtedy było SKWK I WS.. wtedy ich brakowało, teraz już nie będzie. To życzę powodzenia.
4karol4 napisał(a):

Nie..