Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2907
Stary 11.03.2014, 22:05
Na początku można było się pośmiać, ale w miarę czytania tej "dyskusji" jak się człowiek zastanowi do czego to prowadzi to aż ciarki po plecach przechodzą. Adwersarze obydwu stron rozpierdalają jedność kibiców Wisły. Weźcie na wstrzymanie i zastanówcie się nad sobą. Co komu da bojkot ? Bo mimo, że nie nazwano tego po imieniu to jest bojkot. Nie lubicie pracownika klubu o nazwisku X , ok macie do tego prawo. Trzeba się z tego powodu obrażać na całą Wisłę? Przyszedł ciężki moment w sezonie i piłkarze będą potrzebowali NASZEGO wsparcia. I bandytów i kiboli, pikoli, kiełbasiarzy, kosmitów czy jak się tam jeszcze wyzywacie. Nie siejcie podziałów, bo Wisła to nie jest jakaś tam wybrana grupka ludzi. To historia mająca blisko 108 lat, Duma wielu pokoleń. Nasze wspólne Dobro. Praniem brudów i wyzwiskami na publicznym forum na pewno chwały Wiśle nie dodacie. Jak komuś zależy na dobru Wisły to niech przyjdzie na mecz, dopinguje ile się da. A idiotom cieszącym się z "wojny" radzę puknąć się w główki. Taki konflikt może trwać miesiące, nawet lata i na pewno nie pomoże obudować dawnego blasku Białej Gwiazdy.

A Moderatorów proszę chociaż o chwilowe a zamknięcie tego tematu. Cała Polska tutaj ma ubaw, a najbardziej parchate .....i.. Nie dajcie im tej satysfakcji i nie rozbijajcie Wisły na jakieś wrogie sobie frakcje. Takie sprawy załatwia się po cichu, a nie na forum publicznym.
Odpowiedz cytując