Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2902
Stary 11.03.2014, 21:40
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A po meczu Wisła - Zawisza będzie płacz ''kibiców'' gdzie było SKWK i WS jak Zawisza sobie chodził pod stadionem jak Ruch swego czasu.

No ale..
Jest na to banalne rozwiązanie: nie wpuszczać przyjezdnych pod pretekstem jakiegoś pseudo-remontu (np naprawa dachu?).

Pomijając, że byłoby to chore w wymiarze czysto społecznym i zaprzeczało idei widowiska masowego to podejrzewam że nawet korzystniejsze ekonomicznie ( obstawiam że koszty zabezpieczenia są wyższe niż wpływy z ich biletów).
Ostatnio edytowane przez rafkur : 11.03.2014 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując