WISŁAZWE napisał(a):

A po meczu Wisła - Zawisza będzie płacz ''kibiców'' gdzie było SKWK i WS jak Zawisza sobie chodził pod stadionem jak Ruch swego czasu.
No ale..
|
Jest na to banalne rozwiązanie: nie wpuszczać przyjezdnych pod pretekstem jakiegoś pseudo-remontu (np naprawa dachu?).
Pomijając, że byłoby to chore w wymiarze czysto społecznym i zaprzeczało idei widowiska masowego to podejrzewam że nawet korzystniejsze ekonomicznie ( obstawiam że koszty zabezpieczenia są wyższe niż wpływy z ich biletów).