Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2901
Stary 11.03.2014, 21:38
TSW83 napisał(a):Wyświetl post
O tak... zrobię na złość Bednarzowi i nie kupię karnetu, Badnarz będzie wściekły, uj z tym że WISŁA traci.

LUDZIE ja mam takie jedno przesłanie do Was: DOROŚNIECIE, zmienią Wam się priorytety, więcej rzeczy zrozumiecie....
Czym prędzej Bednarz zrozumie, że popełnił błąd tym lepiej !

Jak zobaczy w kasie minus zamiast plusa to jeszcze będzie przepraszał SKWK i prosił do powrotu na trybuny !
Ostatnio edytowane przez heoij : 11.03.2014 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując