TSW83 napisał(a):

O tak... zrobię na złość Bednarzowi i nie kupię karnetu, Badnarz będzie wściekły, uj z tym że WISŁA traci.
LUDZIE ja mam takie jedno przesłanie do Was: DOROŚNIECIE, zmienią Wam się priorytety, więcej rzeczy zrozumiecie....
|
Czym prędzej
Bednarz zrozumie, że popełnił błąd tym lepiej !
Jak zobaczy w kasie minus zamiast plusa to jeszcze będzie przepraszał SKWK i prosił do powrotu na trybuny !