WISŁAZWE napisał(a):

A po meczu Wisła - Zawisza będzie płacz ''kibiców'' gdzie było SKWK i WS jak Zawisza sobie chodził pod stadionem jak Ruch swego czasu.
No ale..
|
jak jeden z drugim dostaną po mordzie koło swojego stadionu albo jak ich ktos pogoni to wtedy moze przemysla swoje żale.......zreszta nie ma sensu......