Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2899
Stary 11.03.2014, 21:32
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A po meczu Wisła - Zawisza będzie płacz ''kibiców'' gdzie było SKWK i WS jak Zawisza sobie chodził pod stadionem jak Ruch swego czasu.

No ale..
jak jeden z drugim dostaną po mordzie koło swojego stadionu albo jak ich ktos pogoni to wtedy moze przemysla swoje żale.......zreszta nie ma sensu......
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując