domin_czyzyny napisał(a):

w ten sposób ryzykujesz, że dostaniesz ZAKAZ STADIONOWY!!!! ;-)
Bednarza mało interesuje Twoja obecnośc, liczy się tylko kasa za bilety. A te juz mu dałeś kupując karnet lub bilet. Szkoda, że SKWK nie zasygnalizowało problemu wcześniej, wstrzymałbym się z kupnem karnetu...
|
O tak... zrobię na złość Bednarzowi i nie kupię karnetu, Badnarz będzie wściekły, uj z tym że WISŁA traci.
LUDZIE ja mam takie jedno przesłanie do Was: DOROŚNIECIE, zmienią Wam się priorytety, więcej rzeczy zrozumiecie....