Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2895
Stary 11.03.2014, 21:13
Jeszcze słówko odnośnie komentarzy na wislaportal , które na kilometr śmierdziały farmazonem, a teraz się potwierdziło to co myślałem.

Jedna osoba napierdala te same posty (zmienia jedynie styl, ale charakter, stronniczość, odwołanie w nich jest takie samo dopisując jakieś niestworzone rzeczy) Takiego zamętu nie ma nawet w komentarzach w tak zdziczałych gazetach jak "Fakt" czy "Gazeta Wyborcza".

Adresy tylko jednego gościa:
agev144.neoplus.adsl.tpnet.pl , aghf246.neoplus.adsl.tpnet.pl , acnr193.neoplus.adsl.tpnet.pl , agjt32.neoplus.adsl.tpnet.pl , agen2.neoplus.adsl.tpnet.pl , acns220.neoplus.adsl.tpnet.pl , agff167.neoplus.adsl.tpnet.pl , agdz165.neoplus.adsl.tpnet.pl , bvx143.neoplus.adsl.tpnet.pl, ageh50.neoplus.adsl.tpnet.pl , aghs154.neoplus.adsl.tpnet.pl , aggu153.neoplus.adsl.tpnet.pl , agiq112.neoplus.adsl.tpnet.pl , agfg211.neoplus.adsl.tpnet.pl , aecz209.neoplus.adsl.tpnet.pl , ageb162.neoplus.adsl.tpnet.pl

16 plusów z miejsca Także nawet nie radzę się tam przekrzykiwać bo stoimy na straconej drodze ;-)

A dodać do niego jeszcze kilku pozostałych to mamy wynik
Ostatnio edytowane przez element : 11.03.2014 o godz. 21:18.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując