krakus79 napisał(a):

|
Dlaczego takich akcji SKWK nie rząda od innych sekcji?
|
Od jakiej sekcji? na mecz koszykarek przychodzi 200 osób, przy dobrych wiatrach. Od święta na Euroligę w miarę zapełni się hala.
Bilety po 5 zł.
Futsal się nie wlicza bo jest darmowy.
I tyle. Na innych sekcjach nie ma frekwencji.
Wiele sekcji jeszcze istnieje bo zły Misiek z SKWK pomogło TS-owi. To był bankrut z milionowymi długami.