Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2878
Stary 11.03.2014, 18:15
O wiceprezesie TS Wisła, Piotrze Wawro w gazecie:

Cytat:
Został zatrzymany, gdy usiłował po pijaku zatarasować przed policjantami wejście do restauracji, w której mieli schronić się chuligani odpalający race w kierunku stadionu.
Jak to brzmi.. piszą jak o jakimś menelu, wyrzutku społeczeństwa..

Piotr Wawro, prywatny przedsiębiorca, właściciel Krakbetu, inicjator powstania fundacji im. Henryka Reymana, ze swoich pieniędzy w 100% finansuje futsalową drużynę Wisły, której w krótkim czasie udało się zdobyć wszystko co było do zdobycia, Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Superpuchar Polski.




A teraz najlepsze.. Piotrek siedzi wraz z żoną w restauracji, policja wtargnęła uzbrojona po zęby strasząc klientów, jego zatrzymanie miało miejsce o godz. 21.30!

.. a racę odpalono ok godz. 18:30

A więc dumna policja wpadła 3 GODZINY PÓZNIEJ do restauracji celem zgaszenia rac i wyłapania ludzi, którzy je odpalili.
Dobrze, że nie po tygodniu.
Do ku.rwy nędzy, przecież to jest chore. I niektórzy łykają te bajki.. nie do wiary.

Chuligani po 3 godzinach poszli do restauracji się ukryć (przed czym, przed kim, po co? jak policja nawet nie wie kto co odpalał i skąd tylko tak majaczą, żeby poprawić statystyki, jakby cokolwiek wiedzieli i mieli pojęcie to by od razu zareagowali i zatrzymali, a zatrzymano kogoś? nie, znalezli kozła ofiarnego w postaci Piotrka, który kulturalnie im wytłumaczył, że to teren prywatny. Policja była na tyle bezczelna, że przeszukała pod osłoną nocy pomieszczenia TS-u bez jej wiedzy), a Piotr Wawro (co widać na zdjęciu) to prawdziwy 170 kg zabijaka, który był dodatkowo na koksie i stanął w drzwiach (objętość klatki piersiowej to 4 metry co widać na zdjęciu) blokując wejście 20 policjantom. Pudzian i Hardcorowy Koksu to przy nim pikuś.
Ostatnio edytowane przez element : 11.03.2014 o godz. 18:32.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując