Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2873
Stary 11.03.2014, 17:09
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Na jakiej podstawie twierdzisz, że klub za wszelką cenę chciał zerwać negocjacje?

Wg mnie naprawdę jest jeszcze miejsce by usiąść do stołu i gadać, ale trzeba dobrej woli OBU stron, bo pomimo że padło wiele słów to pewne kwestie można prostować i pójść na kompromis. Jak to zresztą zwykle, w przeszłości bywało...
na tej podstawie, że klub dosyć zaskakująco wprowadzał nie uzgodnione punkty do umowy, punkty które były trudne do przyjęcia dla SKWK. Pomimo kolejnych ustępstw SKWK klub chciał więcej, nie trudno było się domyślić jak to się skończy...

Musi być dialog, nie wyobrażam sobie np. roku "wojny", ale do tego potrzebni są już chyba nowi ludzie w klubie.
Odpowiedz cytując