domin_czyzyny napisał(a):

tyle, że SKWK zgodziła się spróbować ogarnąć trybunę B,C i D. Czyli te najbardziej "ryzykowne". Dlaczego ma odpowiadać za E,A/H ? Tam zresztą ludzie by nigdy się nei zgodzili, aby SKWK było za coś odpowiedzialne.
To klub chciał za wszelką cenę zerwać negocjacje, dziwne...
|
Na tamtych trybunach ryzyko, że coś się stanie (E, A, H) jest nikłe. Jest, ale bardzo malutkie, stąd ta "opieka" nie jest potrzebna. Na jakiej podstawie twierdzisz, że klub za wszelką cenę chciał zerwać negocjacje?
Przerzucanie odpowiedzialności z klubu na SKWK i z SKWK na klub będzie pewnie jeszcze chwilę trwało. Trzeba czekać, co teraz powie Bednarz, bo padły pewne oskarżenia (na co ja osobiście czekałem).
Wg mnie naprawdę jest jeszcze miejsce by usiąść do stołu i gadać, ale trzeba dobrej woli OBU stron, bo pomimo że padło wiele słów to pewne kwestie można prostować i pójść na kompromis. Jak to zresztą zwykle, w przeszłości bywało...