|
Jest i opis sytuacji. Nieco jaśniejszy i pokazujący, co było powodem braku zgody ze strony SKWK. I teraz częściowo mogę przyznać SKWK rację.
Ale nadal nie wiem, dlaczego klub kazał Wam wziąć odpowiedzialność za trybuny? Nadal nie wiem, dlaczego klub zmienił ten zapis i nie chciał odpowiadać za to, co z trybun poleci, a co nie? Brakuje tej odpowiedzi. Jeżeli klub nie zgodził się na płacenie kar za race, to wcale mnie to nie dziwi.
|