Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.03.2014, 16:39
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Śmieszne już robi się jak za każdym razem próbujesz zarzucać coś Smudzie . Rozumiem ,że pewne środowisko go nie trafi ale bez przesady . Pewnie teraz nazwiesz mnie wyznawcą Smudy ale fakty są takie ,że Paweł grał z kontuzją mięśniową co z pewnością utrudniało mu zadania na boisku, dodatkowo widać po nim brak pewności przez co ma dużo niedokładnych podań a w sytuacjach podbramkowych po prostu podejmuje złe decyzje . Wszyscy wiedzą jak ważne jest przygotowanie do sezonu ale brak skuteczności czy błędne decyzje pod bramką rywali , błędy techniczne w przyjęciu bądź przy oddawaniu strzału to raczej sprawa psychiki niż przygotowania fizycznego . Myślę ,że Pawłowi potrzeba meczu na przełamanie , bramki -dwóch oraz dobrych opinii po meczu co go dowartościuje przez co poczuje się pewniej w tym co robi na boisku .
Kolego, Smuda nie trenuje ogierów do wielkiej pardubickiej tylko piłkarzy. To że któryś traci pewność w grze mimo, że ją miał to czegoś konsekwencja. A za wszystko odpowiada trener czyli Smuda.

Po jego tekstach, że potrzeba nam jeszcze trzech punktów, czułam że się zaczyna ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując