domin_czyzyny napisał(a):

w ten sposób ryzykujesz, że dostaniesz ZAKAZ STADIONOWY!!!! ;-)
Bednarza mało interesuje Twoja obecnośc, liczy się tylko kasa za bilety. A te juz mu dałeś kupując karnet lub bilet. Szkoda, że SKWK nie zasygnalizowało problemu wcześniej, wstrzymałbym się z kupnem karnetu...
|
Otóż to! Brak było jakichkolwiek relacji z przebiegu negocjacji, a Stowarzyszenie zachęcało do zakupu karnetów. Także sądziłem, że wszystko jest na dobrej drodze i kupiłem karnet. Teraz niezależnie czy na stadionie będziemy, czy nie - do frekwencji nas wliczą, a i kasa będzie się zgadzała.
Na krótką metę zagranie cwane ale suma summarum jednak krótkowzroczne.
Łysy kto ci teraz zaufa i kupi karnet w przyszłym sezonie

Nawet jak zmienisz pracodawcę, takiego numeru nikt ci nie zapomni i w jakichkolwiek rozmowach biznesowych każdy będzie brał pod uwagę fakt, że jesteś łgarzem i naciągaczem.