|
Niech się SKWK nie wypiera, że nie mieli nic wspólnego z racami na derbach i na meczu z Ruchem bo to jest po prostu żenada i nikt normalnie myślący w to nie uwierzy. Dla niepoznaki nawet powinni po derbach i meczu z Ruchem napisać, że nie mają z tym nic wspólnego i nie popierają takiego działania. Dokładnie wiedzą kto to zrobił, pewnie nawet ich znają.
Żeby nie było, że siedzę i stukam tylko w klawiaturę krytykując ich to napiszę, że wykonują też kawał dobrej roboty i również ubolewam nad tym, że nie udało się porozumieć z Wisła bo akcja złotówka od biletu to był super pomysł i naprawdę szczytny cel.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 11.03.2014 o godz. 16:32.
|