Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2865
Stary 11.03.2014, 16:19
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
To idź...SKWK nie nawołuje do bojkotu. Zobaczymy ilu Was oderwie się od internetu i przyjdzie na mecz. Na mecz na C, gdzie trzeba będzie się wykazać, a nie być zwykłym staczem, wpierdalaczem kiełbachy...
O to się nie martw. A kiełbachy nigdy na meczu nie jadłem
Odpowiedz cytując