domin_czyzyny napisał(a):

|
To idź...SKWK nie nawołuje do bojkotu. Zobaczymy ilu Was oderwie się od internetu i przyjdzie na mecz. Na mecz na C, gdzie trzeba będzie się wykazać, a nie być zwykłym staczem, wpierdalaczem kiełbachy...
|
O to się nie martw. A kiełbachy nigdy na meczu nie jadłem
