wislak2119- to nie będziesz sam

Na Zawisze dla Wisły, nie dla Bednarza
Edit//
List otwarty prezesa TS Wisła
Zarysowany od pewnego czasu konflikt pomiędzy częścią kibiców WISŁY i WISŁĄ SA przebrał ostatnio wysoce niepokojące rozmiary.
Sytuacja ta nie tylko szkodzi wizerunkowi zarówno WISŁY SA jak i TS WISŁA, ale pociągają również za sobą poważne straty finansowe.
Jako prezes TS WISŁA, związany z klubem od ponad 60-ciu lat, apeluję do wszystkich stron konfliktu o zaprzestanie szkodzących Wiśle działań. Niech dobro klubu przyświeca wszystkim, którzy szanują Białą Gwiazdę, symbol Towarzystwa o 107-letniej tradycji.
Ludwik Miętta-Mikołajewicz