Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2862
Stary 11.03.2014, 16:14
wislak2119- to nie będziesz sam Na Zawisze dla Wisły, nie dla Bednarza

Edit//
List otwarty prezesa TS Wisła

Zarysowany od pewnego czasu konflikt pomiędzy częścią kibiców WISŁY i WISŁĄ SA przebrał ostatnio wysoce niepokojące rozmiary.

Sytuacja ta nie tylko szkodzi wizerunkowi zarówno WISŁY SA jak i TS WISŁA, ale pociągają również za sobą poważne straty finansowe.

Jako prezes TS WISŁA, związany z klubem od ponad 60-ciu lat, apeluję do wszystkich stron konfliktu o zaprzestanie szkodzących Wiśle działań. Niech dobro klubu przyświeca wszystkim, którzy szanują Białą Gwiazdę, symbol Towarzystwa o 107-letniej tradycji.

Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując