Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2861
Stary 11.03.2014, 16:12
Ja w ogóle to oświadczenie rozpatruje w kategoriach szantażu:

"Informujemy, że dopóki w klubie będą pracować takie osoby jak Prezes Bednarz, Prezes Pilch, czy trener Smuda, to nie widzimy możliwości żadnej współpracy"

Zapewne prawda leży gdzieś po środku, ale byłbym ostrożny z taką argumentacją ze strony stowarzyszenia. Nie można stawać na głowie i snuć insynuacje, że to My jesteśmy najważniejsi, że to My mamy decydujący głos kto powinien pracować w klubie, a kto nie. I na końcu, że to My możemy tak postawić sprawy, by wyszło na nasze.

To źle, że ze strony klubu być może nie ma woli współpracy, ale jednak w tej konfrontacji jakaś drabinka powinna być, i raczej stowarzyszenie kibiców nie powinno być na samej górze....

I powtórzę jeszcze raz za innymi. Co się tego Smudy czepili? Można go nie lubić, ale facet jest od trenowania, a nie od spraw kibicowskich.
What's new?

Odpowiedz cytując