Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2860
Stary 11.03.2014, 16:06
palikot napisał(a):Wyświetl post
SKWK swoje? Co ty .......isz? Przeczytaj oświadczenie lepiej dokładnie. Wy tylko potraficie czytać GW i interie.
SKWK robi to nie tylko dla Wisły, ale też dla Wisły Kraków S.A i dla Bednarza również! Bo korzyści miałby być dla wszystkich, dla mnie dla ciebie, dla klubu dla ABG
Bednarz nie szanuje kibiców nie szanuje SKWK i z tego powodu nie ma żadnego pola do tego, aby mówić że nic się nie dzieje.


Nie wiem jak wy, ale ja wybieram taką formę protestu:
Bilet kupie jak najbardziej, ale mecz oglądnę u bandytów z SKWK i TS-u w restauracji u Wiślaków.

Szkoda, że mistrza pewnie przez to już nie zdobędziemy i na puchary będzie ciężko, żal dupę ściska, ale cóż. Decyzja trudna i ciężka boli, ale trza być twardym.
Przeczytałem dokładnie. Nie obrażaj mnie jeśli możesz. Jeśli nie zrozumiałeś o co chodziło to wyjaśnię bardziej przystępnie. Każdy tutaj na pewno bardzo szanuje to, co robi SKWK. Oprawy, akcje charytatywne, doping, inicjatywy patriotyczne etc. Powtarzam - KAŻDY TO SZANUJE. Jednak to, że cenisz kogoś za pewne rzeczy, nie wymusza na tobie zgody na wszystko to, co ktoś wyprawia. Prywatne wojenki SKWK z Bednarzem mnie nie interesują. Interesuję mnie WISŁA. Tego, że Bednarz mnie nie szanuję, nie odczułem. A jestem kibicem. Daje w dupę, tu się zgodzę. Ale to nie powód żeby się obrażać na Wisłę. I choćbym miał sam stać na C to będę stał, bo liczy się TYLKO WISŁA. I nie uważam, że przyjściem na mecz popieram Bednarza. Popieram Wisłę. I to nie jest tylko moje zdanie, wiele osób na tym forum, zrobi pewnie tak samo. A Ty , tak jak piszesz, wolisz zostać w domu, obrażony na "ukochany" klub, udowadniając w ten sposób swoją miłość.
Odpowiedz cytując