Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2859
Stary 11.03.2014, 16:05
palikot napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak wy, ale ja wybieram taką formę protestu:
Bilet kupie jak najbardziej, ale mecz oglądnę u bandytów z SKWK i TS-u w restauracji u Wiślaków.
w ten sposób ryzykujesz, że dostaniesz ZAKAZ STADIONOWY!!!! ;-)

Bednarza mało interesuje Twoja obecnośc, liczy się tylko kasa za bilety. A te juz mu dałeś kupując karnet lub bilet. Szkoda, że SKWK nie zasygnalizowało problemu wcześniej, wstrzymałbym się z kupnem karnetu...
Odpowiedz cytując