|
Wielka szkoda że tak to się wszystko komplikuje,akurat teraz gdy wchodzi decydujący moment sezonu i kibice są najbardziej potrzebni
Trzeba trzymać kciuki że jakoś się dogadają,oby pan Bednarz też zrzucił trochę z wysokiego tonu bo jego ostatnie wypowiedzi trochę za mocne a władze SKWK niech zrobią wszystko ze swojej strony by wrócił pełny doping na R22
I najważniejsze dla wszystkich pseudo ekspertów,którzy sieją ferment ,, Nie namawiamy jednak nikogo do bojkotu meczów Wisły'' by SKWK
WISŁA ZAWSZE RAZEM BEZ WZGLĘDU NA SEKTOR!
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 11.03.2014 o godz. 14:59.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|