Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2837
Stary 11.03.2014, 14:46
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
szczególnie markiting świetnie działa. Chciałem Ci przypomnieć, że go nie ma. Klub chce oddać marketing i sprzedaż biletów zewnętrznej firmie... Wiele akcji marketingowych powstało ze względu na współpracę z SKWK, a tak naprawdę dzięki ich pracy i poświęconemu czasowi.
No to dlaczego o tym wszystkim SKWK nie pisze, nie mówi, nie informuje, nie punktuje, tylko zachowuje się jak rozkapryszony bachor?

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
masz do tego prawo, co więcej SKWK nie nawołuje do bojkotu i nie przychodzeniu na mecze. Piszą tylko o sobie, że zawieszają swoją działalność i obecność na trybunach R22. Mają też do tego prawo ? (chyba, że im tego zabraniasz ?)
Czy ja gdzieś wyrażam opinie cokolwiek zakazujące? Żyjemy (podobno) w wolnym kraju, więc niech robią co chcą.

OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
co miales przez to na mysli bo nie bardzo potrafie Cie zrozumiec ?
Co takiego robi dla kibicow np ?
Ja na myśli mam chociażby promosy, które były wydawane przed wieloma meczami, czy nawet zgodę na Białą Gwiazdę na koszulce, o którą tak (jeśli mnie pamięć nie myli) SKWK zabiegało.
Odpowiedz cytując