Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2836
Stary 11.03.2014, 14:44
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Prawdę powiedziawszy spodziewałem się, że SKWK wyda coś mocniejszego, coś co będzie miało na celu skompromitować Bednarza i będą jakieś konkrety, dowody świadczące o tym, że Bednarz nie ma tu już czego szukać. Ale co się okazuje? Mamy focha, focha na cały świat. Sytuacja jest patowa, bez rozwiązania na ten moment. Oczekiwanie, żeby zwolniono Smudę? Hahaha, trener jest od trenowania, a nie układania się z kibicami.

Głowy Bednarza czy Pilcha prędzej lub później dostaniecie (bo stanowiska w polskim sporcie traci się w najlepszym wariancie co parę lat), ale nie sądzę by stało się to tak szybko, jak tego oczekujecie. Niestety dla SKWK, ale Bednarz robi w kwestii uporządkowania wewnętrznej sytuacji klubu więcej, niż by się komukolwiek mogło wydawać, co widać zarówno w marketingu klubu, wynikach sportowych, jak i powoli normalizującej się sytuacji finansowej. Nie ma podstaw, by Cupiał miał go zwolnić.

Mnie to wszystko nie zniechęci - pojawię się na kolejnych meczach, bez względu na to, co będzie działo się na trybunach.
co miales przez to na mysli bo nie bardzo potrafie Cie zrozumiec ?
Co takiego robi dla kibicow np ?
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując