Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2834
Stary 11.03.2014, 14:42
Szkoda że emocje z jednej i drugiej strony spowodowały, że mosty zostały spalone i dojść do porozumienia będzie bardzo trudno . Na pewno Wisła Kraków będzie na tym bardzo cierpiała. Przecież wiadomo że ani zarząd SKWK nie ulegnie zmianie ani zarząd kubu i trener się nie zmieni. Mamy klasyczny pat.


Ma dziś swoje święto koleżanka z za błoń mają redaktorzy Gazety Wyborczej, cieszą się w Warszawie i Poznaniu.

I jeszcze jedno dziwi mnie mieszanie do całej tej zadymy trenera.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.03.2014 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując