|
Szkoda że emocje z jednej i drugiej strony spowodowały, że mosty zostały spalone i dojść do porozumienia będzie bardzo trudno . Na pewno Wisła Kraków będzie na tym bardzo cierpiała. Przecież wiadomo że ani zarząd SKWK nie ulegnie zmianie ani zarząd kubu i trener się nie zmieni. Mamy klasyczny pat.
Ma dziś swoje święto koleżanka z za błoń mają redaktorzy Gazety Wyborczej, cieszą się w Warszawie i Poznaniu.
I jeszcze jedno dziwi mnie mieszanie do całej tej zadymy trenera.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.03.2014 o godz. 14:45.
|