|
Już taki jeden z Bydgoszczy toczy wojenkę z kibicami. Efekt 1,5 tys. klakierów na pustym stadionie. Widocznie Bednarz chce tego samego. W tym sezonie sporo osób kupiło karnety, to jeszcze nie bedzie tak tragicznie ta końcówki ligiim wygladała. Ale przyszły sezon to się może mocno zdziwić jak będa mu szły karnety i bilety.
|