Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2824
Stary 11.03.2014, 14:02
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy. Mecz z Ruchem był piłkarsko i pod względem emocji dosyć ciekawy.

Emocje może były ale piłkarsko Wisła grała nędzę. Nie mogłem już patrzeć na te długie piłki. Grą się niestety nasza ekstraklasa nie obroni. Musi być jeszcze coś co będzie kibiców na stadion przyciągać. Bez tego nasza ekstraklasa nie istnieje. Oglądnij cały ostatni mecz Podbeskidzia i powiedz mi czy dotrwałeś do ostatniego gwizdka.
Odpowiedz cytując