|
90 minut meczu bez celnego strzału na bramkę.
Od teraz tylko to będziecie mogli oglądać ...
Wobec powyższego każdy sobie może odpowiedzieć czy warto iść na stadion. Im nas będzie mniej na stadionie tym szybciej pozbędziemy się z klubu klakierów, wróci normalność, a my z podwojoną siłą na trybuny.
Cupiał widzi, obserwuje.. szanuj się i zostań w domu w dniu meczu. A Cupiał szybciej zareaguje.
Ostatnio edytowane przez heoij : 11.03.2014 o godz. 14:05.
|