domin_czyzyny napisał(a):

|
Niestety spodziewałem się tego. Patowa sytuacja, z Bednarzem nie będzie już rozmowy, teraz tylko Cupiał może podjąć decyzję. Albo dogada się z kibicami, albo będzie lipa na stadionie...
|
Brzmi jak szantaż czyli znowu mentalność rozkapryszonego dziecka. Bledem Cupiała było to, ze w ogóle zaczęły się te rozmowy o zlotowce od biletu.
White91 napisał(a):

Katastrofa...
Będzie gorzej niż w teatrze bo sztuki w nich grane zazwyczaj są interesujące. Tutaj "aktorzy" niestety są zdecydowanie słabsi. Taki teatr powoli upada ponieważ nikt nie wyda pieniędzy na słabą sztukę.
Przykro bardzo :(
|
Zobaczymy. Mecz z Ruchem był piłkarsko i pod względem emocji dosyć ciekawy.