Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2819
Stary 11.03.2014, 13:38
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Niestety spodziewałem się tego. Patowa sytuacja, z Bednarzem nie będzie już rozmowy, teraz tylko Cupiał może podjąć decyzję. Albo dogada się z kibicami, albo będzie lipa na stadionie...
Brzmi jak szantaż czyli znowu mentalność rozkapryszonego dziecka. Bledem Cupiała było to, ze w ogóle zaczęły się te rozmowy o zlotowce od biletu.

White91 napisał(a):Wyświetl post
Katastrofa...

Będzie gorzej niż w teatrze bo sztuki w nich grane zazwyczaj są interesujące. Tutaj "aktorzy" niestety są zdecydowanie słabsi. Taki teatr powoli upada ponieważ nikt nie wyda pieniędzy na słabą sztukę.

Przykro bardzo :(
Zobaczymy. Mecz z Ruchem był piłkarsko i pod względem emocji dosyć ciekawy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując