Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
Od: 09.2010
Offline
#
2817
11.03.2014, 13:23
Katastrofa...
Będzie gorzej niż w teatrze bo sztuki w nich grane zazwyczaj są interesujące. Tutaj "aktorzy" niestety są zdecydowanie słabsi. Taki teatr powoli upada ponieważ nikt nie wyda pieniędzy na słabą sztukę.
Przykro bardzo :(
White91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do White91
Znajdź inne posty napisane przez White91