Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2817
Stary 11.03.2014, 13:23
Katastrofa...

Będzie gorzej niż w teatrze bo sztuki w nich grane zazwyczaj są interesujące. Tutaj "aktorzy" niestety są zdecydowanie słabsi. Taki teatr powoli upada ponieważ nikt nie wyda pieniędzy na słabą sztukę.

Przykro bardzo :(
Odpowiedz cytując