|
Niestety spodziewałem się tego. Patowa sytuacja, z Bednarzem nie będzie już rozmowy, teraz tylko Cupiał może podjąć decyzję. Albo dogada się z kibicami, albo będzie lipa na stadionie...
Ciekawe kiedy jakaś ekipa kibiców gości nas odwiedzi i zaśpiewa "GRAMY U SIEBIE"...Czy Zawisza przyjeżdża ?
|