|
To teraz modern fans mają pole do popisu, Ciekawe po ilu meczach frekwencja spadnie do około 5 tysiecy, bo stawiam, że już na meczu z Podbeskidziem.
Najbardziej mi szkoda dzieciaków, którzy chodzili na swój sektor, bo to jak traktuje ich klub było widać podczas ostatniego protestu, gdzie zaczął zajmować się tym klub.
|