Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 11.03.2014, 12:56
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czyżby okres przygotowawczy przepracowany ze Smudą załatwił Pawła (podobnie jak Guerierra), W poprzedniej rundzie grali jak z nut ale nie przygotowywał ich Smuda. Sławetny nochal znowu nie wypalił ?
Śmieszne już robi się jak za każdym razem próbujesz zarzucać coś Smudzie . Rozumiem ,że pewne środowisko go nie trafi ale bez przesady . Pewnie teraz nazwiesz mnie wyznawcą Smudy ale fakty są takie ,że Paweł grał z kontuzją mięśniową co z pewnością utrudniało mu zadania na boisku, dodatkowo widać po nim brak pewności przez co ma dużo niedokładnych podań a w sytuacjach podbramkowych po prostu podejmuje złe decyzje . Wszyscy wiedzą jak ważne jest przygotowanie do sezonu ale brak skuteczności czy błędne decyzje pod bramką rywali , błędy techniczne w przyjęciu bądź przy oddawaniu strzału to raczej sprawa psychiki niż przygotowania fizycznego . Myślę ,że Pawłowi potrzeba meczu na przełamanie , bramki -dwóch oraz dobrych opinii po meczu co go dowartościuje przez co poczuje się pewniej w tym co robi na boisku .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 11.03.2014 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując