c. napisał(a):

PS: Lukasz - nie ma o czym dyskutować, tym bardziej przez neta. Bo stąd nikt nie zbiera pomysłów co robić.
My możemy sobie pisać i pisać.. to nic nie zmieni.
SKWK najlepiej wie co robić, niedługo wyda oświadczenie.
|
Jasne, tylko podważam pewien tok myślenia. Wywalanie Bednarza niewiele zmieni - zasiądzie następna marionetka po linii partii. Nastąpi rotacja której przyklasną kibice, mała gra na czas Cupiała. Zapewni ona chwile spokoju i umożliwi kolejny flirt SKWK z zarządem. Potem będzie następny konflikt i dzień świstaka.Trudne do przewidzenia?
Za chwilę, jak sytuacja się nie zmieni, pojawi się wysyp klakierów którzy pragnąc objąć stołek Bednarza obiecają Cupiałowi złote góry spokoju. Banda kretów. Ale Bednarz nie jest głupi i choćby z tego powodu zasiądzie do rozmów. Tylko trzeba mu to umożliwić. Vide:
Jacek Bednarz: Nie prowadzimy żadnej wojny z kibicami
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...jny-z-kibicami
Edit:
Jacek Bednarz, prezes Wisły S.A.: Nie mam odwrotu
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...m_odwrotu.html
Cytat:
(..) Żołnierz (..) gdy nie ma wyjścia – walczy. (..) Jeśli ich [żołnierzy] rzucisz tam, skąd nie ma odwrotu – będą walczyć jak lwy.
SunTzu
|
Co daje przypieranie Bednarza do muru? Tylko straty.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA