WISŁAZWE napisał(a):

Zaznaczę tylko, że zawsze byłem zbudowany wieloma trafnymi akcjami jakie SKWK miało możliwość przeprowadzić czy to akcje charytatywne, czy organizacja sektora szkolnego, darmowe bilety dla chłopaków na sektor C, dzień dziecka, organizowanie spotkań młodych kibiców z piłkarzami, szerzenie i propagowanie miłości do Wisły wśród najmłodszych, dbanie o historię naszego klubu, chęć pomocy TS-owi. Za to należy im się szacunek. I tego nie można podważyć.
|
+ pomoc dla Polaków i kombatantów żyjących na kresach.
W te święta uszczęśliwiono kilkuset niezłomnych Polaków.
Reszta się zgadza.
I wiele więcej akcji.
Choć najlepszą akcją obok biletów dla małolatów, która już przeszła do historii to pomoc dla TS-u.
Po prostu dynamit, dzięki czemu klub nie zbankrutował, stanął na nogi i zaczął się rozwijać.
Nie tylko Polskie ekipy kłaniają nam się w pas, ale też głośno było o tym na portalach europejskich.
Cytat:
|
Tak się składa, że do rozmów zasiadły obie strony i wypracowano wspólny kompromis.
|
Zawsze się na tym kończy. Trudno, żeby miała zasiąść tylko jedna strona ;-)
Ale stroną, która zdecydowała to skończyć był zarząd.
Kibice mogli wytrzymać zdecydowanie więcej i dłużej. Zarząd nie ma takiego pola manewru.
Tak jak po aktualnej wojence w końcu usiądzie się do rozmów.. tyle, że SKWK już ostatnio zasiadło, wszystko było gotowe, a zarządowi na kilka godzin przed meczem z Cracovią odjebało. I chwilę pózniej zrobili wielkie oczy z powodu rac na murawie.