Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2810
Stary 11.03.2014, 12:02
Wskaż choć jeden przypadek w Polsce na linii kibice vs zarząd w którym wygrał zarząd? prędzej czy pózniej wygraną stroną byli kibice.
Już nie zapędzajmy się do jakichś totalitarnych wojen na linii kibice Wisły vs rząd, sejm, politycy, naród Polski, pół europy.
To nasze podwórko, na linii kibice vs zarząd (w ostateczności jakieś smrody wojewódzkie, milicja itp)
A co sobie ktoś myśli - jakiś buc oglądający wiadomości na TVN to mnie pier.doli.
Buc zostanie bucem i nie warto go zmieniać na siłę.

Nasz ostatni bojkot, kto podkulił ogon i przeprosił? zarząd.


PS: Lukasz - nie ma o czym dyskutować, tym bardziej przez neta. Bo stąd nikt nie zbiera pomysłów co robić.
My możemy sobie pisać i pisać.. to nic nie zmieni.
SKWK najlepiej wie co robić, niedługo wyda oświadczenie.
Ostatnio edytowane przez c. : 11.03.2014 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując