A moze byc nawet bardzo mocna.. ale to tylko pracownik, on tu nie jest z milosci dla Wisly, nie jest nawet fanem Wisly, jest tu tylko po to zeby zarobic troche forsy, a potem sobie moze pracowac gdzie indziej.
Taki ma zawód, podobnie jak piłkarz, tyle, ze prezesi z reguly dlugo nie grzeja stolika.. wielce prawdopodobne, ze Cupial sie zaraz moze w....ic, on nie lubi konfliktow z kibicami. Na razie jest light, ale jak dojdzie do konkretnych dzialan to bedzie musial walnac piescia w stol i Boss troche pozmienia w zarządzie klubu. Zarzad mozna zmienic, a kibiców nie.
Podczas meczu Wisly z Legia "wladze SKWK" odpalaly race na trybunie, a Bednarz w koszulce Legii zapierdalal po murawie..

Z ciekawostek, Bednarz zostal zmieniony w 80 minucie meczu
