Nie jest patowa bo Bednarz tak czy siak nie będzie pracował w Wiśle do końca życia.
To jest tylko zwykły pracownik, który za 2 lata może pracować dla innego klubu.
Jest w Wiśle tylko dlatego bo mu za to zapłacili odpowiednią kwotę.
Byłby gdzie indziej gdyby ktoś zapłacił więcej.
A SKWK to rzesza kibiców, która wielu lat jest z Wisłą i z Wisłą pozostaną do końca swoich dni.
Także prędzej czy pózniej i tak wyjdzie na nasze (czy jak kto woli SKWK choć nie jestem z SKWK

).
I wtedy śmiesznie będzie wyglądać wpis "Bednarz nie akceptuje władz SKWK", kiedy Bednarz będzie udzielał konferencji prasowej w 2016 r. w klubie np. Pogoń Szczecin ;-) Ten wpis sobie przypomnimy, nie dziś, nie jutro, ale wkrótce ;-)
Zasłużony piłkarz Legii, kilka miechów robi za pracownika Wisły i on będzie mówił, że nie akceptuje władz SKWK - ludzi, ktorzy juz w latach 70 zapierdalali za Wisłą na drugi koniec Polski.
Komedia
