Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11187
Stary 11.03.2014, 11:22
Jak dla mnie mecz Atl. Madrid - AC Milan to jest no bet. Chociaż bardziej bym się skłaniał ku inwestowaniu pieniędzy w Milan w tym meczu. Kurs wystawiony na drużynę z Włoch moim zdaniem jest z kosmosu.

Na dzisiaj proponuje zagrać rzuty rożne w meczu Bayern - Arsenal.
Bayern -3,5 rożnego po kursie 1,75 .
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując