serek.c2 napisał(a):

Jeszcze do zdzicha411 - kabaret to są takie bezmyślne wypowiedzi jak Twoja.
"Gdyby ktoś zginął"...
|
Bezmyślne to było to racowisko , jeżeli tego nie rozumiesz to nadajesz się tylko na przymusowe leczenie w zakładzie bez klamek.
serek.c2 napisał(a):

Bo ty mózgu oczcywiście jesteś pewien, że nigdy nic złego z działania takich inteligentów nie wyniknie. A i poszukaj w słowniku słowa hipotetycznie...