Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2793
Stary 11.03.2014, 09:12
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Jeszcze do zdzicha411 - kabaret to są takie bezmyślne wypowiedzi jak Twoja.

"Gdyby ktoś zginął"...
Bezmyślne to było to racowisko , jeżeli tego nie rozumiesz to nadajesz się tylko na przymusowe leczenie w zakładzie bez klamek.

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

"Gdyby ktoś zginął"...
Bo ty mózgu oczcywiście jesteś pewien, że nigdy nic złego z działania takich inteligentów nie wyniknie. A i poszukaj w słowniku słowa hipotetycznie...
Odpowiedz cytując