|
Spokojnie, nie będzie 370 zakazów bo w prawie nie obowiązuje ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA. A jeżeli ktoś dostanie zakaz za darmoszke, można spodziewać się procesów zbiorowych i to dopiero będzie gwoździk do trumienki działań Bednarza i Policji. Każdy europejski trybunał przyzna nam racje w przypadku bezpodstawnie wydanego wyroku.
PS: Krzykacze, nie przychodźcie w piątek na hale, bo może być "groźnie". Aaaa sorry zapomniałem WY jesteście fanatycy piłkarscy.
|