Grantar napisał(a):

|
W demokracji jeżeli już ktoś się ma dostosować do kogoś to mniejszość do większości
|
W tej naszej, polskiej demokracji? Ja zauważam ostatnio odwrotne trendy... Poza tym - stadion i demokracja?
Jeszcze do zdzicha411 - kabaret to są takie bezmyślne wypowiedzi jak Twoja.
"Gdyby ktoś zginął"...