Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2790
Stary 11.03.2014, 08:58
Grantar napisał(a):Wyświetl post
W demokracji jeżeli już ktoś się ma dostosować do kogoś to mniejszość do większości
W tej naszej, polskiej demokracji? Ja zauważam ostatnio odwrotne trendy... Poza tym - stadion i demokracja?

Jeszcze do zdzicha411 - kabaret to są takie bezmyślne wypowiedzi jak Twoja.

"Gdyby ktoś zginął"...
Odpowiedz cytując