Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2787
Stary 11.03.2014, 08:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Skąd taki wniosek? Wielu tu wypowiadających się podziela zdanie, że rzucanie rac na boisko, czy odpalenie ich "nad stadionem" nie jest działaniem zbyt mądrym. Co nie znaczy, że kibiców, którzy się tego dopuścili nazywać należy bandytami... Miejcie umiar w swojej krytyce, bo w retoryce posuwacie się już do absurdów rodem z GW...

Piotr Wawro zrobił dla Towarzystwa bardzo dużo, tymczasem nieświadoma gawiedź jedzie po nim jak po burej suce, bo usłyszeli jakieś bzdury z ust "panów policjantów", co to nigdy nie pieprzą głupot...
Oczywiście, ja również podzielam to zdanie. Poczytaj jednak temat parę stron wcześniej i zobacz jak "kumaci" nazywają osoby z takim zdaniem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując