Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2786
Stary 11.03.2014, 08:29
Skąd taki wniosek? Wielu tu wypowiadających się podziela zdanie, że rzucanie rac na boisko, czy odpalenie ich "nad stadionem" nie jest działaniem zbyt mądrym. Co nie znaczy, że kibiców, którzy się tego dopuścili nazywać należy bandytami... Miejcie umiar w swojej krytyce, bo w retoryce posuwacie się już do absurdów rodem z GW...

Piotr Wawro zrobił dla Towarzystwa bardzo dużo, tymczasem nieświadoma gawiedź jedzie po nim jak po burej suce, bo usłyszeli jakieś bzdury z ust "panów policjantów", co to nigdy nie pieprzą głupot...
Odpowiedz cytując