Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2784
Stary 11.03.2014, 02:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ten mały procencik zostanie z klubem na dobre i na złe - Was braknie przy pierwszym poważnym potknięciu "kibice".
Proszę was, nie karmcie trolla. Koleś uaktywnia się tylko w tego typu tematach.

SKWK reprezentuje wszystkich kibiców, ponieważ nie istnieje SKOWK (Stowarzyszenie KOsmitów Wisły Kraków). Przykro mi, ale klub nawet gdyby chciał, to nie ma innego partnera do rozmów. Obecni tu przeciwnicy ani nie próbują zmienić Stowarzyszenia od środka, ani nie chcą zapewnić alternatywy. Trudno żeby ktokolwiek traktował poważnie internetowych krzykaczy.

I żeby nie było - uważam obie akcje z racami za skrajny debilizm. Był to wizerunkowy strzał w stopę oraz (w przypadku "lampionów") proszenie się o tragedię. "Mózg" który całość wymyślił powinien zastanowić się nad sobą. Nawet jeżeli Bednarz leci sobie w kulki, to to nie jest sposób na naprawienie sytuacji.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując